Kaan napisał(a):

Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja.
Brak bojkotu i tak nie uratowałby finansów Wisły jak i teraz zwiększona frekwencja nie uratuje. Może jedynie poprawić chwilową płynność.
|
11 meczy przy komplecie publiczności = spłacone wszystkie zobowiązania.