|
Kibiców Wisełka ma dużo , niestety naród wygodnicki wymagający i leniwy.
Koniunkturę trzeba napędzać. Wielka tu rola mediów ,klubu i nas samych.
Ostatni mecz na R22 w tym roku już za dwa tygodnie. DO ROBOTY. Zamawiać ,kupować ,NAMAWIAĆ , AGITOWAĆ , UŚWIADAMIAĆ.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
|