Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8225
Stary 24.11.2014, 08:01
Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja.

Brak bojkotu i tak nie uratowałby finansów Wisły jak i teraz zwiększona frekwencja nie uratuje. Może jedynie poprawić chwilową płynność.

Bednarz obiecywał już w tym roku kłopoty bogactwa i za to trzeba go rozliczać, bo nie dał rady. Zrzucanie wszystko na bojkot to zakrzywianie rzeczywistości. Popatrzcie na frekwencję w ostatnim meczu z Górnikiem, nie było bojkotu, czy to stawia nas na nogi?

Wywalenie Łysego to zwolnienie dyscyplinarne. Za brak poprawy finansowej klubu a nawet jego pogorszenie, podejmowanie złych, krótkowzrocznych decyzji. Można go lubić lub nie. Nie sprawdził się.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując