huberix napisał(a):

|
Też mi się wydaje, że to Starzyński. W dodatku facetowi wygasa w czerwcu 2015 roku kontrakt z Ruchem. Jeszcze tu grają jego kumple(Sadlok, Jankes, Buchalik) więc pewnie kilka ciepłych słówek powiedzieli o Wiśle. Przynajmniej mam taką nadzieję.
|
Jak mu wygasa w lipcu tzn. że w zimie trzeba za niego coś zapłacić... Znajdzie się kasa?