Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16685
Stary 24.11.2014, 06:22
huberix napisał(a):Wyświetl post
Też mi się wydaje, że to Starzyński. W dodatku facetowi wygasa w czerwcu 2015 roku kontrakt z Ruchem. Jeszcze tu grają jego kumple(Sadlok, Jankes, Buchalik) więc pewnie kilka ciepłych słówek powiedzieli o Wiśle. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Jak mu wygasa w lipcu tzn. że w zimie trzeba za niego coś zapłacić... Znajdzie się kasa?
Odpowiedz cytując