Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 23.11.2014, 22:41
No to faktycznie mission impossible

Śmieszą mnie takie porównania.

Mecz meczowi nierówny. Na tą chwilę jesteśmy wiceliderem a Piast gra gdzieś w okolicach 10 miejsca. Mamy lepszych piłkarzy, nasza drużyna strzela więcej bramek, traci mniej bramek i zdobywa średnio więcej punktów na mecz.

Oczywiście jak zagramy chałę możemy wtopić lub zremisować, ale nie zmienia to faktu, że jesteśmy zdecydowanym faworytem. Jeśli się mamy bać Piasta to lepiej w ogóle nie wychodzić na murawę w żadnym meczu do końca sezonu
Odpowiedz cytując