Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8219
Stary 23.11.2014, 21:46
A skąd wiadomo jakie było zadłużenie przed 2011 rokiem, 50 mln, a dlaczego nie 80, lub 100 ? Mowa o tym względem TF ze strony Wisły SA, to raz. A dwa, to moim zdaniem w 2010/11 roku ekstra zyski było ponad wydatki, rzecz była już wałkowana x razy, mowa zwłaszcza o kwotach z transferów, po tzw. wielkiej wyprzedaży (wydatki ekstra były względnie równoważone korzyściami z kw. do LM i LE). Właściciel, z całą pewnością od kilku lat systematycznie zmniejsza dofinansowanie Wisły SA, jakieś sumy do klubu są kierowane, ale znacząco mniejsze widać niż w latach wcześniejszych (o tym pisałem), wiemy bowiem że są niewystarczające skoro mogą być poważne problemy z uzyskaniem licencji.

Co do relacji SKWK z byłym prezesem, nie moja rzecz, widać deklaracje stowarzyszenia były też propagandowe. Mnie interesuje aby klub rozwijał sie w dobrym kierunku, a teraz jest od kilku lat pełna stagnacja, jest problem z licencją i z długami zewnętrznymi i ewidentnie Wisła SA jest na sporym zakręcie.
Odpowiedz cytując