Szpen napisał(a):

|
prokuratura, sąd i działajcie. Będziecie działać, czy skończy się jak zwykle na wrzutkach>
|
ha,ha,prokuratura i sąd, dobre, już wszyscy prezesi czy prezesiny wszystkich najwyższych sądów wypowiedzieli się po spotkaniu z bulem że "wybory są przeprowadzone w uczciwy i rzetelny sposób", i teraz szpeniu test na inteligencję , po takiej wypowiedzi , CO ZROBI SĄD REJONOWY?,dzięki , nie odpowiadaj