|
właśnie tu jest problem, skrzydła. Środek pola jest ok, Stilić, Uryga, Stjepanović jak wróci, no i Dudka często, Boguś raz na czas dobrze zagra(ostatnio szok!). A skrzydła? Stępiński słabo, Garguła też, a Sarki i Guerrier to tragedia ostatnio. Chociaż jednego skrzydłowego pasuje mieć, kogoś podobnego do Picha ze Śląska. Ehh... szkoda z pieniędzmi krucho :/
|