siemstein napisał(a):

|
Spadam, bo dyskutować nie potraficie. Ponad podziałami, Wiślackie pozdrowienia
|
Ale o czym ty chcesz dyskutować? Skąd mam wiedzieć, jak będa przeprowadzone wybory prezydenckie. Jeśli będa przeprowadzone jak te- to chyba oczywiste, że ludzie będa protestować.
Z kolei jeśli będą przeprowadzone w sposób cywilizowany- to przynajmniej ja- nie odezwę się ani słowem.
Tu chodzi o te wszystkie nieprawidłowości a nie kto przegrał lub wygrał.