siemstein napisał(a):

|
Rozumiem, że w przypadku wygrania wyborów w przyszłym roku przez Komorowskiego i PO, mam oczekiwać znów wpisów o fałszowaniu wyborów? Jedynie jeśli wygra Duda i PiS będzie znaczyło, że wybory nie zostały sfałszowane?
|
....A MAĆ CZŁOWIEKU- Czy ty umiesz czytać, myśleć, słuchać? Czy celowo robisz z siebie idiotę?A może spadłeś z księżyca?
Przepraszam innych za mój ton, ale jak wchodzi tutaj ktoś i nagle- jakby nic nie nie stało- pyta się, co będzie "gdy"...., sugerując że nic się nie stało- tylko jak zwykle nic nie pasuje "prawicowcom" -to mnie ....ica bierze. Szczęście w nieszczęściu, że jeszcze półtorej roku i wyjeżdżam z kraju na stałe.