Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8217
Stary 23.11.2014, 21:01
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Przestał płacić. Ogolnie znany fakt, np. info z kwietnia:

OK, ale mówisz o tym roku. I to jest jedyny wyjątek. Ale to nie wybór BC, tylko rządznie banków, na przełomie 2013/2014 i pierwszej polowie 2014 TF miała bardzo poważne problemy finansowe. W latach 2011, 2012, 2013 prawie 40mln poszło na konta Wisły (zadłużenie przed 2011 było na poziomie 50 milionów).
Odpowiedz cytując