Lukasz napisał(a):

Przestał płacić. Ogolnie znany fakt, np. info z kwietnia:
|
OK, ale mówisz o tym roku. I to jest jedyny wyjątek. Ale to nie wybór BC, tylko rządznie banków, na przełomie 2013/2014 i pierwszej polowie 2014 TF miała bardzo poważne problemy finansowe. W latach 2011, 2012, 2013 prawie 40mln poszło na konta Wisły (zadłużenie przed 2011 było na poziomie 50 milionów).