Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29195
Stary 23.11.2014, 20:46
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że w przypadku wygrania wyborów w przyszłym roku przez Komorowskiego i PO, mam oczekiwać znów wpisów o fałszowaniu wyborów? Jedynie jeśli wygra Duda i PiS będzie znaczyło, że wybory nie zostały sfałszowane?
Nie widzi Pan co chwila pojawiających się nieprawidłowości które miały wpływ na wyniki ogólnokrajowe czy nie chce Pan tego widzieć ?

Podam kilka przykładów z brzegu:

Rażące błędy w dokumentach PKW. Wyniki różnią się nawet o 130 tys. głosów!



http://niezalezna.pl/61689-razace-bl...130-tys-glosow



To już przestaje być zabawne. Ile protokołów z całkowicie różnymi wynikami wyborów może wytworzyć jedna komisja? W Katowicach powstały dwa. Będzie trzeci?

http://wpolityce.pl/polityka/223209-...-bedzie-trzeci



i ostatni z ulubionej Gazety Wyborczej:

PiS przyjrzało się wynikom głosowania do sejmiku województwa i doliczył się, że brakuje 69 kart z Lublina. - Wyparowały? W sytuacji, kiedy w mieście Platforma wygrała z nami tylko 36 głosami?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt



Wszystko jest w porządku według Pana ?