siemstein napisał(a):

|
Rozumiem, że w przypadku wygrania wyborów w przyszłym roku przez Komorowskiego i PO, mam oczekiwać znów wpisów o fałszowaniu wyborów? Jedynie jeśli wygra Duda i PiS będzie znaczyło, że wybory nie zostały sfałszowane?
|
Nie widzi Pan co chwila pojawiających się nieprawidłowości które miały wpływ na wyniki ogólnokrajowe czy nie chce Pan tego widzieć ?
Podam kilka przykładów z brzegu:
Rażące błędy w dokumentach PKW. Wyniki różnią się nawet o 130 tys. głosów!

http://niezalezna.pl/61689-razace-bl...130-tys-glosow
To już przestaje być zabawne. Ile protokołów z całkowicie różnymi wynikami wyborów może wytworzyć jedna komisja? W Katowicach powstały dwa. Będzie trzeci?
http://wpolityce.pl/polityka/223209-...-bedzie-trzeci
i ostatni z ulubionej Gazety Wyborczej:
PiS przyjrzało się wynikom głosowania do sejmiku województwa i doliczył się, że brakuje 69 kart z Lublina. - Wyparowały? W sytuacji, kiedy w mieście Platforma wygrała z nami tylko 36 głosami?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt
Wszystko jest w porządku według Pana ?