siemstein napisał(a):

|
Rozumiem, że w przypadku wygrania wyborów w przyszłym roku przez Komorowskiego i PO, mam oczekiwać znów wpisów o fałszowaniu wyborów? Jedynie jeśli wygra Duda i PiS będzie znaczyło, że wybory nie zostały sfałszowane?
|
napiszę Ci grzecznie g...o rozumiesz , a teraz pomyśl i napisz coś od siebie , ok?