|
york09, Szpenio, emj10, kuba.j.g., AS82.............................................. ............., to są wolne miejsca do zapełnienia
dzięki hubert.fan za listę"zadowolonych", a co do Twojego linka , chwilę poczekaj zaraz Ci wszystko "wytłumaczą"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 23.11.2014 o godz. 20:38.
|