Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29189
Stary 23.11.2014, 20:31
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To mało istotne. DLA KAŻDEGO obywatla RP obowiązkiem powinno być odsunięcie tych s....ysynów od koryta. Przecież takie JAJA jakie dzieją się w tym kraju to chyba najstarsi górale nie pamiętają.
LUDZIE, JEŚLI ROBI SIĘ KPINE Z WYBORÓW, to o jakim demokratycznym państwie mówimy!!!?

No chyba, że uważacie, że tak naprawdę nic się nie stało- to nie ma o czym pisać.
i Ty mi się dziwiłeś że trzeba tych"zadowolonych" punktować, tacy pożyteczni idioci robią najgorszy ferment, udają postronnych , nigdzie nie należących, wiesz taki bezstronny "ekspert od wszystkiego", tutaj ich dość i trochę , ale powiem Ci że jak czytam inne fora jest gorzej, oni robią sobie jaja ze wszystkiego, a to ze Smoleńska, a to z wyborów,dla nich wszystko jest cacy, emerytura do 67 ? ok, ofe skradzione ? ok, afera za aferą ? ok, jeszcze niedawno przyjażn z ruskim ? ok, teraz ruski zły? ok, im sie wszystko podoba, na wszystko się zgodzą, taki chów tvn-u , gównianej czy lisweeka, w tv, taniec z... voice... itd , i inne rozrywki, wszystko przełkną i wszystko wytłumaczą