Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 23.11.2014, 19:53
South napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tych juniorów bo nie ogrywając ich podcinamy sobie trochę gałąź na, której siedzimy.

Z perspektywy trybun ilość zepsutych sytuacji, kontrataków zastraszająca. W meczu z Piastem może to jeszcze przejdzie, ale z wronkami nie będzie można sobie na coś takiego pozwolić.

Na pewno na pochwałę zasłużył jak prawie zawsze Głowa, oprócz niego Guzmics i o dziwo Boguski, który był wczoraj bardzo przydatny.

No cóż, ja nie wiem, czy nawet na Piasta taka gra wystarczy, patrząc na to, jak gliwiczanie wypunktowali Amice.
Odpowiedz cytując