Szpen napisał(a):

|
Było ich podobno kilka tysięcy - dlaczego nie słychać nigdzie ich wypowiedzi odnośnie fałszerstw?
|
Spokojnie, będą wniesione skargi i protesty wyborcze do sądów, ale jak wiadomo nic to nie da ...
Jeżeli praca choć paru procent komisji w kraju wyglądała tak jak na poniższym obrazku to już wiadomo dlaczego PSL uzyskał tak dobry wynik
Piechociński sam się przyznał, że sfałszowali wybory

->
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/piech...-pomorzu/647c1