Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29185
Stary 23.11.2014, 19:48
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Było ich podobno kilka tysięcy - dlaczego nie słychać nigdzie ich wypowiedzi odnośnie fałszerstw?
Spokojnie, będą wniesione skargi i protesty wyborcze do sądów, ale jak wiadomo nic to nie da ...


Jeżeli praca choć paru procent komisji w kraju wyglądała tak jak na poniższym obrazku to już wiadomo dlaczego PSL uzyskał tak dobry wynik





Piechociński sam się przyznał, że sfałszowali wybory -> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/piech...-pomorzu/647c1
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.11.2014 o godz. 19:59.