Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29184
Stary 23.11.2014, 19:41
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Nigdy wiecej nie uzywaj słowa "rozumiem"...naukowe badania dowiodły ze 95% ludzi nie rozumie przkazu z wiadomosci telewizyjnych i niewatpliwie do nich nalzezysz. Jest również druga mozliwosc i tak naprawde nie jesteś głupi a jedynie jestes tchórzem.
Niemyślący leming, opierający się na tym co mu zostaje podane w jedynym słusznym przekazie wyzywa od tchórzy, a sam boi się przyjąć do swojego małego rozumku mozliwość, że rzeczywistość naprawde może wyglądać troszkę inaczej niż ta którą serwuje mu Olejnik ze stadem innych resortowych dziatek...