kuba.j.g. napisał(a):

|
Nigdy wiecej nie uzywaj słowa "rozumiem"...naukowe badania dowiodły ze 95% ludzi nie rozumie przkazu z wiadomosci telewizyjnych i niewatpliwie do nich nalzezysz. Jest również druga mozliwosc i tak naprawde nie jesteś głupi a jedynie jestes tchórzem.
|
Niemyślący leming, opierający się na tym co mu zostaje podane w jedynym słusznym przekazie wyzywa od tchórzy, a sam boi się przyjąć do swojego małego rozumku mozliwość, że rzeczywistość naprawde może wyglądać troszkę inaczej niż ta którą serwuje mu Olejnik ze stadem innych resortowych dziatek...