|
Szkoda tych juniorów bo nie ogrywając ich podcinamy sobie trochę gałąź na, której siedzimy.
Z perspektywy trybun ilość zepsutych sytuacji, kontrataków zastraszająca. W meczu z Piastem może to jeszcze przejdzie, ale z wronkami nie będzie można sobie na coś takiego pozwolić.
Na pewno na pochwałę zasłużył jak prawie zawsze Głowa, oprócz niego Guzmics i o dziwo Boguski, który był wczoraj bardzo przydatny.
Ostatnio edytowane przez South : 23.11.2014 o godz. 17:38.
|