hubert.fan napisał(a):

Widocznie nie było ich w tych okręgach co wygrał PSL ...
Myślisz, że PIS jest w stanie do każdej komisji w Polsce dać swojego przedstawiciela ? Zejdź na ziemię ...
|
A nie? ? ? chyba prezes ma więcej wielbicieli niż było komisji.