|
Z perspektywy trybuny E gra Sarkiego to był poziom A klasy jak już ktoś tutaj słusznie zauważył. Brożek po kolejnej zjeb..nej kontrze przez Sarkiego myślałem, że go naj..bie w szatni. Tragedia. Wrzutki zero. Gdzie on się uchował i co w tej szkółce Chelsea robił to nie mam pojęcia. U mnie 40 letni oldboye lepiej wrzucają.
|