Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.11.2014, 13:32
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z telewizora jak wygladał mecz? bo z trybun mozna było sie za głowe łapac, zwłaszcza jak przy grze z przewaga o mało co nie stracilismy gol.
W drugiej połowie Łęczna miała tylko jedna grożną okazję. Wszyscy chwala Guzmics'a ale obejrzyjcie powtórki i zobaczycie że dzisiaj dwa razy został w dość łatwy sposób ograny i były z tego groźne akcje. Opórcz tego bez zarzutów.

O dziwo po zejściu Stilicia nie wyglądało to gorzej niż z Semirem na boisku. Brożek po zejściu Garguły świetnie wywiązał się z zadań środkowego pomocnika! Mecz porywający nie był ale miałem wrażenie że kontrolowaliśmy grę (jak wspomniałem wcześniej, Łęczna miała 2-3 okazje w ciągu całego mecz).

I jeszcze Sarki. Gdybym miał porównywać jego i DG77 to jednak on dużo lepiej wypada. Wczoraj naprawdę pokazał się przywoicie. Jednak dośrodkowania leżą i musi nad tym pracować.
Odpowiedz cytując