shaggy napisał(a):

|
Rozumiem że tak naprawdę nie oczekujesz odpowiedzi na tak bezsensownie postawione pytanie i tylko głupawo żartujesz... w innym razie nic już w sposobie myślenia (raczej w nieudolnych jego próbach) u lemingów mnie nie zdziwi...
|
Nigdy wiecej nie uzywaj słowa "rozumiem"...naukowe badania dowiodły ze 95% ludzi nie rozumie przkazu z wiadomosci telewizyjnych i niewatpliwie do nich nalzezysz. Jest również druga mozliwosc i tak naprawde nie jesteś głupi a jedynie jestes tchórzem.