Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29173
Stary 23.11.2014, 12:59
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że tak naprawdę nie oczekujesz odpowiedzi na tak bezsensownie postawione pytanie i tylko głupawo żartujesz... w innym razie nic już w sposobie myślenia (raczej w nieudolnych jego próbach) u lemingów mnie nie zdziwi...

Nigdy wiecej nie uzywaj słowa "rozumiem"...naukowe badania dowiodły ze 95% ludzi nie rozumie przkazu z wiadomosci telewizyjnych i niewatpliwie do nich nalzezysz. Jest również druga mozliwosc i tak naprawde nie jesteś głupi a jedynie jestes tchórzem.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...