Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8210
Stary 23.11.2014, 12:49
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nikt Wam dziewczeta nie zabrania stworzyc swojego Stowarzyszenia, Nowej Armii Biallej Gwiazdy , zajecia sektorow na ktorych mozecie pokazac swa sile , tych tlumow na R22, organizacji opraw, dopingu, wyjazdow, akcji charytatywnych , ochrony barw przed najwiekszych wrogiem , pisania wlasnej historii w nurcie kibicowskim, .....ale doskonale wiecie sami ze istniejecie tylko w sieci , pod oslona internetu ...swoj dramat pokazaliscie przez ponad pol roku ...zrobcie jakas manifestacje- protest przeciw swojej bezsilnosci - zrobcie cokolwiek innego niz szczekanie i napinacie sie po necie ...zrobcie cokolwiek
Fakty są takie, że protest był inicjatywą SKWK i jeśli Wisła będzie miała problemy z dostaniem licencji na przyszły sezon to zbiorowo odpowiedzialni za to są wszyscy kibice, którzy bojkotowali mecze Wisły (w tym nie tylko SKWK, ale od nich się zaczęło).
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 23.11.2014 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując