Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8209
Stary 23.11.2014, 12:46
Bardzo bym prosił by temat nadal pozostał tematem o polityce sportowo - finansowej Wisły a nie o tym kto jest dziewczętami kto ma jaki IQ i wychowanie i kto na ilu meczach na jakim sektorze był
Odpowiedz cytując