|
Ostatnia sytuacja skłoniła mnie do zmiany strategii głosowania.
Teraz będę w ciemno głosował na każdego kandydata PiS- obojętnie co będą gadali i w dupie będę miał głosy- że to jeden ch**, socjaliści itd.
. PiS to takie ostre zapalenie płuc, ale da się z nim wygrać, ale z kolei PO i PSL to rak- trzymający oligarchów- więc i media.
To co się dzieje w tym Państwie jest po prostu nie do uwierzenia. Przecież to już nie jest nawet śmieszne- to jest traficzne, jeśli nawet takie jaja dzieją się podczas wyborów. Czy można sobie wyobrazić sytuację, która jeszcze bardziej podważa demokracje w kraju?
A teraz słucham Komorowskiego, Kopacz, PO i PSL i mówią o tym, że "nic się nie stało", że protesty oznaczają "podpalanie kraju", że kwestionowanie wyborów w takiej sytuacji to "szaleństwo"- po 6 dniach liczenia i 18% głosów nieważnych, oraz przy tak gigantycznej (pierwszej w histori) pomyłce exit poll.
A jeszcze jak zobaczyłem dziennikarzy wyprowadzanych (i nie chodzi mi o Stankiewicz) z zakutymi rękami to ....a ....mać jedynie wytrzeszczyłem oczy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 23.11.2014 o godz. 18:14.
|