|
Chodzi mi bardziej o kolejne mecze bo za 2 tygodnie z Amiką tak zagrac nie mozemy. Zreszta pytam dlatego, ze ten kto oglada przed TV nie zajmuje sie dopingiem wiec ma lepszy wglad na postawe niz kibice znajdujacy sie zwłaszcza na C gdzie zajmuja sie głownie kibicowaniem a nie ogladaniem spotkania czyz nie? 3 punkty oczywiscie bardzo wazne bo dajace nam wicelidera, ktory byc moze utrzyma sie do konca tej kolejki
|