|
Żenua.
"Fanatycy" czy mecz z Górnikiem Łączna jest dla was mniej atrakcyjny niż z Legia Warszawa? Przecież to nie ma znaczenia? Czy to chodzi czasem nie chodzi o to, że focia z hasztagiem #WISGÓR zbiera mniej lajkow na Instagramie niż #WISLEG?
"Sympatycy futbolu". Wisła gra całkiem dobra piłkę, drugie miejsce, generalnie da się na to patrzeć. I co? I dalej analiza przed NC+ na najnowszym milioncalowym TV ze zgrzewka piwa pod ręką? Za zimno? Zła pora? Co jest?
Jedni i drudzy. Klub zmierza ku upadkowi, a wy to macie w dupie. Za rok może juz nie być Wisły w NC+, a lajki na Instagramie z 4 ligii, zapewniam was, będą na żenującym poziomie. Wisła-Tramwaj? Jak to się sprzeda w social media? Tragicznie zero lansu :( Także macie jeszcze jedna szansę na uratowanie swoich lajkow i wieczorow przy piwie i NC+. Wisla - Amica.
Choć śmiem twierdzić, że Wisła ma tych 10 800 kibiców. Reszta to kibice Legii, czy innego wiekszego przeciwnika, który przyjeżdża tu od czasu do czasu.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|