AntyMod napisał(a):

|
nikt Wam dziewczeta nie zabrania stworzyc swojego Stowarzyszenia, Nowej Armii Biallej Gwiazdy , zajecia sektorow na ktorych mozecie pokazac swa sile , tych tlumow na R22, organizacji opraw, dopingu, wyjazdow, akcji charytatywnych , ochrony barw przed najwiekszych wrogiem , pisania wlasnej historii w nurcie kibicowskim, .....ale doskonale wiecie sami ze istniejecie tylko w sieci , pod oslona internetu ...swoj dramat pokazaliscie przez ponad pol roku ...zrobcie jakas manifestacje- protest przeciw swojej bezsilnosci - zrobcie cokolwiek innego niz szczekanie i napinacie sie po necie ...zrobcie cokolwiek
|
Po tym co wczoraj pokazał młyn (frekwencja, doping i żenujące przyśpiewki w stronę Łęcznej), to bym się tak bojowo nie wypowiadał.