kuba.j.g. napisał(a):

poruszajac sie w klimacie dominujacym ten temat, i majac w pamieci, że swego czasu jarosław stwierdził,że wybory samorzadowe moga zostac sfałszowane, nie moge nie spytac, jak do tego odniosa sie zwolennicy Jarosława gdy okaze sie, że jednak to piS te wybory wygrał ?
|
Rozumiem że tak naprawdę nie oczekujesz odpowiedzi na tak bezsensownie postawione pytanie i tylko głupawo żartujesz... w innym razie nic już w sposobie myślenia (raczej w nieudolnych jego próbach) u lemingów mnie nie zdziwi...