poruszajac sie w klimacie dominujacym ten temat, i majac w pamieci, że swego czasu jarosław stwierdził,że wybory samorzadowe moga zostac sfałszowane, nie moge nie spytac, jak do tego odniosa sie zwolennicy Jarosława gdy okaze sie, że jednak to piS te wybory wygrał

?