Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.11.2014, 00:04
A jak wyglądał mecz z trybim z Jagielonią gdy mieliśmy xxxxxx sytuacji 100% a przegraliśmy 0:2 ? Cieszmy się z 3 pkt i tyle.
Odpowiedz cytując