Temat
:
[16 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 listopada, godz. 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
Od: 10.2014
Offline
#
29
23.11.2014, 00:04
A jak wyglądał mecz z trybim z Jagielonią gdy mieliśmy xxxxxx sytuacji 100% a przegraliśmy 0:2 ? Cieszmy się z 3 pkt i tyle.
dmc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dmc
Znajdź inne posty napisane przez dmc