|
10980 kibicom zależy na Wiśle!Tyle ludzi ma ten klub w sercu!A reszta to niech wypier... !
I nie pisze, że każdy musiał być na meczu bo sam na nim nie byłem, ale bilet kupić mógł każdy!Nawet ulgowy za 20zł..Ale po co..Lepiej walnąć flaszkę przed tv..a na mecz pójdziecie jak przyjedzie 7egia..
ŻENADA !
|