Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11113
Stary 22.11.2014, 22:21
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
A ty piszesz sobie a na mecz nie łaska przyjść....
mam karnet mimo ze mieszkam poza Krakowem. Moj post byl do tych co lysego za niska frekwencje obwiniali…
Odpowiedz cytując