Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
11113
22.11.2014, 22:21
Tobi1906
napisał(a):
A ty piszesz sobie a na mecz nie łaska przyjść....
mam karnet mimo ze mieszkam poza Krakowem. Moj post byl do tych co lysego za niska frekwencje obwiniali…
LUKAS77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKAS77
Znajdź inne posty napisane przez LUKAS77