Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.11.2014, 22:02
Mecz nudnawy,ale najważniejsze 3 pkty. Co do Guzmicsa to jeżeli ustrzeże się głupich błędów to w końcu może zrobi nam się duet prawdziwych stoperów.

Sarki to jest poziom A klasy. Na miejscu Brozia to jakbym widział,że szykuję się gość do dośrodkowania to nie ma sensu dalej biec w pole karne. I tak to wyjebie w trybuny.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując