|
Mecz nudnawy,ale najważniejsze 3 pkty. Co do Guzmicsa to jeżeli ustrzeże się głupich błędów to w końcu może zrobi nam się duet prawdziwych stoperów.
Sarki to jest poziom A klasy. Na miejscu Brozia to jakbym widział,że szykuję się gość do dośrodkowania to nie ma sensu dalej biec w pole karne. I tak to wyjebie w trybuny.
|