Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11109
Stary 22.11.2014, 20:19
Przyznam szczerze żę po gremialnych i szumnych protestach apelach lamentach , deklaracjach o trosce i zaangażowaniu i półrocznym bojkocie meczów Wisły dużo więcej spodziewałem się po fanatykach. Większośc firmowało chyba SKWK? o mobilizacji na mecz z Łęczną wspomnieli na stronie wczoraj o 22.02
Frekwencja jest najlepszą odpowiedzią. Kupa frazesów i demagogia. Nawet na mecz zgodowy nie chciało Wam się iść. Wierzyłęm że ABG stać na więcej.

Jak wracam z meczu widzę jak liczna grupa " fanatyków" z mojego osiedla stoi podpita pod knajpą. Tak ,widocznie wolą nc+ i browary. Tak ,widocznie szkoda im na bilet. I takie są fakty.
Myślałem że Wiślakiem się jest a nie bywa
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując