Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.11.2014, 19:43
W moim odczuciu Gumiś zagrał dzisiaj profesorsko :] dobrze ustawiony w defensywie + kilka bardzo dobrych wejść w ofensywę i uruchomień ataku
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując