Temat
:
[16 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 listopada, godz. 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
16
22.11.2014, 19:43
W moim odczuciu Gumiś zagrał dzisiaj profesorsko :] dobrze ustawiony w defensywie + kilka bardzo dobrych wejść w ofensywę i uruchomień ataku
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek