Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8200
Stary 22.11.2014, 13:36
3120c napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie te fakty pokazują, że ze światem kibicowskim jesteście na bakier i nie macie o nim najmniejszego pojęcia. A to, że szczekać potraficie w sieci to inna sprawa
Standardowy tekst osoby ze środowiska "kumatych", czyli "wy nic nie wiecie, kto ma wiedziec ten wie, gdzie byles, gdy Wisła była w II lidze?, nie wiesz o co chodzi to nie wypowiadaj się...". Skończ z takimi tekstami, bo posikać się ze śmiechu można. To waszym zdaniem osoby, które nie brały udziału w proteście są tymi gorszymi i głupimi. Ten wasz marny protest doprowadził do napięć między kibicami i sytuacji, gdzie Wisła z braku hajssu za bilety jest w punkcie wyjścia. A rzeczywistość jest taka, że 90% tych "kumatych" z młynu nie potrafi powiedzieć ani be ani me jeśli chodzi o rzeczy podstawowe co do działalności klubu.
Odpowiedz cytując