Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.11.2014, 13:33
Chciałoby się w końcu takiego łatwego, przekonywującego 3:0 u siebie, bo właściwie każdy mecz na R22 to męki i katusze. Biorąc pod uwagę wyniki Łęcznej na wyjazdach nie ma innej opcji niż nasza wygrana, co da awans na pudło, może nawet na 2.miejsce
Odpowiedz cytując