Temat
:
[16 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 listopada, godz. 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
13
22.11.2014, 13:33
Chciałoby się w końcu takiego łatwego, przekonywującego 3:0 u siebie, bo właściwie każdy mecz na R22 to męki i katusze. Biorąc pod uwagę wyniki Łęcznej na wyjazdach nie ma innej opcji niż nasza wygrana, co da awans na pudło, może nawet na 2.miejsce
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!