Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1501
Stary 22.11.2014, 13:22
hhhmmm ...play - 40 zl x 15 miesiecy - 1 gb net , wszystkie sieci, mms, sms free , stacjonarne 29gr/min , - 600 zl - + telefon z allegro ( w moim przypadku) LG G2 - 1200 zl - - razem 1800 zl - umowa na 15 miesiecy a nie 24-25 - no chyba ze ktos lubi byc dlugo na jednym abonamencie ....jest tez kwestia jaki sie chce miec telefon , bo z tego co widze to do abonamentow W DOBREJ CENIE to daja same badziewne modele , kwestia gustu- albo sie ma rtelefon ktory sie chce albo bierze sie to co ktos narzuca- osobiscie wybieram pierwsza opcje ....czekam do konca roku na jakies niespodzianki propomocyjne od operatorow
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 22.11.2014 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując