pysio napisał(a):

Mnie natomiast urzekła Twoja odpowiedz. Po kij ktoś normalny, myślący normalnie, wspierający Wisłę na stadionie ma się płaszczyć przed jakąś grupką Panów w dresie w gnieździe, którym brak jakichkolwiek argumentów, poza argumentem siły "stada"?
Niech ów Pan w pojedynke przyjdzie na spotkanie myślących normalnie i ciekawe czy dalej będzie taki do przodu. Już na samym wejściu zorientuje się, że jego odzienie "nieco" oddstaje od reszty, nie wspominając o pozostałych czynnikach t.j. kulturze czy wykształceniu
|
Poproszę oficjalną bezstronną klasyfikację osoby normalnej. Kto nią jest, jakie spełnia wymagania i co powinien sobą prezentować. Obiektywną opinię, nie subiektywną (czyli nie twoją). Jeśli takowej nie znajdziesz to zamilcz.
Poza tym jeśli chodzi o chłopaków to nieczęsto widzę ich w dresach. Naprawdę porozmawiaj z nimi, jeśli nie brak ci odwagi, bo mają sporo do powiedzenia i uwierz mi w pojedynkę potrafią rozmawiać zachowując kulturę. Wykształcenie nie świadczy o kulturze, więc sam sobie zaprzeczasz. Nie potrafisz nic sensownego wymyśleć, jak i twój forumowicz, którego bronisz. Twoje rzekome" argumenty" są z du.py i do obalenia jednym zdaniem.
Dlaczego ktoś ma się dostosować do "myślących normalnie" skoro nie ma klasyfikacji osoby normalnej?
Wszystkie te fakty pokazują, że ze światem kibicowskim jesteście na bakier i nie macie o nim najmniejszego pojęcia. A to, że szczekać potraficie w sieci to inna sprawa
