york09 napisał(a):

Ale i najpiękniejsze.
Dlaczego piszesz wybudowaliście
Czyżbyś mieszkał w Wolsce? bo ja mieszkam w Polsce i tu płacę podatki.
|
Hahaha...najpiękniejsze...Zwłaszcza nasza "archi-szopa" na R22...Stadion, który już wymaga remontów. Tak jak i stadion Sląska. Autostrada na odcinku Toruń-Łódź, oddana rok temu w październiku była naprawiana...Mami inne pojęcie piękna...