Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29161
Stary 22.11.2014, 10:45
york09 napisał(a):Wyświetl post
Ale i najpiękniejsze.
Dlaczego piszesz wybudowaliście
Czyżbyś mieszkał w Wolsce? bo ja mieszkam w Polsce i tu płacę podatki.
Hahaha...najpiękniejsze...Zwłaszcza nasza "archi-szopa" na R22...Stadion, który już wymaga remontów. Tak jak i stadion Sląska. Autostrada na odcinku Toruń-Łódź, oddana rok temu w październiku była naprawiana...Mami inne pojęcie piękna...