Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 22.11.2014, 10:43
No to ja też oblicze: Abonament w Play (89,99 zł) (przedłużenie lub przeniesienie numeru) , Plus (84,99 zł) (przeniesienie numeru), Orange (89,98 zł) (przeniesienie numeru). T-Mobile nie licze, bo nie ma takiego przedziału cenowego.

Oferta wybrana z Samsungiem Galaxy S4.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Play 89,99 zł (abonament 25 miesięcy, nielimitowane rozmowy, sms, 3GB internetu)
25 miesięcy * 89,99 zł = 2249,75 zł + 399 zł (za telefon) = 2648,75 zł.

Odjąć cenę nowego telefonu = 1149,75 zł/25 miesięcy = 45,99 zł za usługi.

Dodatkowo opłata aktywacyjna 49,99 zł.

Bez darmowych miesięcy za przeniesienie numeru.

Identyczny cennik jest w przypadku przedłużenia umowy. Co w moim przypadku, jako klienta PLAY, raczej nie wchodzi w rachubę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plus 84,99 zł (abonament 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, sms, 2GB internetu)
24 miesięcy * 84,99 zł = 2039,76 zł + 1019 zł (!!!) = 3058,76 zł - 1499 zł (za nowy telefon) = 1559,76 zł.

6 miesięcy abonamentu gratis: 1559,76 zł - 509,94 zł = 1049,82 zł/24 miesięcy = 43,74 zł za usługi.

Opłata aktywacyjna 0 zł.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Orange 89,99 zł (abonament 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, sms, 2GB internetu)

24 miesięcy * 89,99 zł = 2159,76 zł + 59 zł (za telefon) = 2218,76 zł - 1499 zł = 719,76 zł.

6 miesięcy abonamentu gratis: 719,76 zł - 539,94 zł = 179,82 zł/24 = 7,49 zł!!!


Czyli wnioski nasuwają się same. Trza wracać do Orange
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 22.11.2014 o godz. 10:59.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując