Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29159
Stary 22.11.2014, 10:36
Palikot , ok , wypowiedziałem się co myślę o oświadczeniu PIS , tylko nie wkładaj w ich usta tekstów o V kolumnie czy proputinizmie, dzięki