Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5851
Stary 22.11.2014, 10:11
Wyjazd na zagraniczne zgrupowanie w zimie to konieczność, a nie luksus. W zimie w Polsce nie da się normalnie trenować ani tym bardziej grać sparingów. Brak wyjazdu na zgrupowanie oznaczałby totalną nędzę i upadek.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując