Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8195
Stary 21.11.2014, 22:50
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
dlaczego tego zdania nie wyrazisz na zebraniach lub na stadionie ( io ile wogole bywasz tam wiecej niz 2 x w roku ) ...ile jeszcze mozna wysluchiwac tego szczekania ....na forum kazdy bezpieczny, bohaterski i dzielny ..... mieliscie pole do popisu przez pol roku , a skonczylo sie to blazenada na cala polske , swoja sile juz pokazaliscie , ogladajac Was przez pol roku mialem wrazenie ze jestesm w teatrze na jakims dramacie albo tragedii - ... zegnam kibicow z Nowej Armii Bialej Gwiazdy ktorzy stawiali sie w sile 2 tys + 2 tys darmowych biletow w McD, Teskach i Bonarkach ...a wracajacac do tematu to nawet 1 roczna degradacja lige nizej to nie jest Koniec Swiata - nie takie druzyny spadaly z ligi ....jedyny problem jest taki ze po takim spadku najwiecej zariobia zaklady pogrzebowe - bo 95 % tutajszycgh i stadionowych szeryfow popelni zbiorowe harakiri lub padnie na zawaly bo niemaja pojecia ze przed 97 rokiem tez Wisla istniala , niekoniecznie z pieniedzmi Cupiala, a raczej jego dlugami i zmarnowaniem klubu ....czasem lepiej upasc zeby miec sie od czego odbic ...chocby przyklad Lechii
Nie znasz mnie człowieku, nie wiesz ile razy byłem na stadionie. Po co to piszesz? Żeby mi ubliżyć, zdyskredytować w oczach innych? Śmieszne. Po drugie, działania SKWK, którego członkiem nie jestem i nigdy nie będę, są jawne, oczywiście teoretycznie. A jako że są jawne, mam prawo je krytykować. Taka natura demokracji. A forum jest od tego, żeby wymieniać poglądy, nawet te kontrowersyjne,a nie tworzyć propagandowej gadki. Co do chodzenia przez pół roku na stadion, Ci kibice pokazali, że nie ważne są kłótnie na najwyższych szczeblach hierarchii w Wiśle i SKWK, ważna jest drużyna. Mecz piłki nożnej jest spektaklem i takim powinien być, a nie manifestacją poparcia dla ludzi w więzieniu! Przez pół roku chodziliśmy na stadion pooglądać dobrą piłkę, ale też pomagać klubowi. Nie było nas wielu, ale jak mówi jedno z haseł SKWK, który Wy złamaliście - "Każdy grosz złota wart". Szczekam, bo po to jest to forum, pełne ludzi, którzy nie chodzą na mecze dla SKWK, a dla klubu i futbolu. Cieszę się, że wróciliście na stadion, ale uznawanie nas za "gorszych", tylko dlatego, że łamaliśmy protest? Paranoja ludzi, którzy teraz wołają wszystkich na stadion. Nie chciałem tego pisać, bo rozpęta się znów bezsensowna wojna słowna. Ja swoje zdanie wyraziłem, bo od tego jest to forum. Chcesz pisać i czytać pieśni chwalebne o SKWK, pisz na ich forum. Tutaj znajdzie się również krytyka.
Odpowiedz cytując