siemstein napisał(a):

|
Nie generalizujmy, nie wszyscy skąpią groszem.
|
no tak, patrząc na forum nie skąpi groszem jakiś 1% kibiców, no to nie są wszyscy
u nas by to nie przeszło co w Glasgow, gdzie jest Polska, a gdzie są Wyspy Brytyjskie w poziomie życia, średniej pensji, czy nawet w zaangażowaniu kibiców w realne działania klubu