Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8194
Stary 21.11.2014, 20:32
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Nie generalizujmy, nie wszyscy skąpią groszem.
no tak, patrząc na forum nie skąpi groszem jakiś 1% kibiców, no to nie są wszyscy

u nas by to nie przeszło co w Glasgow, gdzie jest Polska, a gdzie są Wyspy Brytyjskie w poziomie życia, średniej pensji, czy nawet w zaangażowaniu kibiców w realne działania klubu
Odpowiedz cytując