Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
Od: 10.2014
Offline
#
11098
21.11.2014, 19:12
Ja niestety jutro do roboty idę i jestem zmuszony opuścić mecz, dopiero na Lecha się szykuję. 10 k malutko.
dmc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dmc
Znajdź inne posty napisane przez dmc