york09 napisał(a):

A kto miał nam dołożyć do autostrad,obwodnic, stadionów samolotów F16 itd.
.
|
te autostrady i stadiony które wybudowaliście Yorku są najdroższe w Europie !!! Mamy wszystko najdroższe i najtańszą siłę roboczą - gdzie w takim razie pieniądze?