Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8193
Stary 21.11.2014, 18:42
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Nie, po prostu wyrażam swoje zdanie. Mogę?
dlaczego tego zdania nie wyrazisz na zebraniach lub na stadionie ( io ile wogole bywasz tam wiecej niz 2 x w roku ) ...ile jeszcze mozna wysluchiwac tego szczekania ....na forum kazdy bezpieczny, bohaterski i dzielny ..... mieliscie pole do popisu przez pol roku , a skonczylo sie to blazenada na cala polske , swoja sile juz pokazaliscie , ogladajac Was przez pol roku mialem wrazenie ze jestesm w teatrze na jakims dramacie albo tragedii - ... zegnam kibicow z Nowej Armii Bialej Gwiazdy ktorzy stawiali sie w sile 2 tys + 2 tys darmowych biletow w McD, Teskach i Bonarkach ...a wracajacac do tematu to nawet 1 roczna degradacja lige nizej to nie jest Koniec Swiata - nie takie druzyny spadaly z ligi ....jedyny problem jest taki ze po takim spadku najwiecej zariobia zaklady pogrzebowe - bo 95 % tutajszycgh i stadionowych szeryfow popelni zbiorowe harakiri lub padnie na zawaly bo niemaja pojecia ze przed 97 rokiem tez Wisla istniala , niekoniecznie z pieniedzmi Cupiala, a raczej jego dlugami i zmarnowaniem klubu ....czasem lepiej upasc zeby miec sie od czego odbic ...chocby przyklad Lechii
Odpowiedz cytując